Şartlar & Koşullar

Lütfen Okuyunuz;

Ekol Çiçekçilik üyelik formuna gireceğiniz bilgiler, firmamızın güvencesi altındadır. Bilgileriniz, hiçbir şekilde başka kişi veya kuruma verilmeyecek, satılmayacaktır.
Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler; Ekol Çiçekçilik, Akbank güvencesi altındadır.
-Online alışveriş sitemizdeki tüm ürünler mağazamız tarafından itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır.
-Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.
-Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı ve imza alınarak teslim edilir.
-Siparişleriniz, 7/24 sorunsuz olarak yerine getirilir. Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
-Ödemelerinizi havale/EFT, telefonda (M-ORDER),veya sitemizden güvenli kredi kartı seçeneği ile ödeyebilirsiniz.
Vereceğiniz siparişler saat 08:00 ile 20.00 saatleri arasında teslim edilir. Siparişlerinizde çiçeği teslim alacak kişinin telefonlarını mutlaka belirtiniz.
-Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile yurt içi siparişlerinizi 2 gün öncesine kadar yurt dışı siparişlerinizi 6 gün öncesine kadar vermeniz iş akışımızı dahada hızlandıracaktır. Böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.
-Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurt içi ve yurt dışı iptallerinizde bu süre 1 gün İstanbul içersinde 3 saat öncesidir.
-Alışverişiniz esnasında meydan gelecek her türlü anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.
-SİTEMİZE ÜYE OLARAK VE/VEYA SİTEMİZDE İŞLEM YAPARAK SATICI SÖZLEŞMESİNİ OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI, HÜKÜMLERİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ VE ONAYLADIĞINIZI KABUL VE BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

Ekol Çiçekçilik © 2019
Birnet